Despre asociație și site-urile metrouusor.comSite-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri

 

Topic: Noul forum - sugestii și reclamații

697 posts, 149583 views
 
Go to page:  1  ... 6 7 8 9 10 11 12  ... 50
 
 

📖 Pagination options
Re: Noul forum - sugestii si reclamatii Costin

Am reparat ce era de reparat pe baza erorii respective. La mine functioneaza bine. Ai o eroare mai noua (ID de azi) ?

 


Re: Noul forum - sugestii si reclamatii BodoMinea

Captura de ecran este de astăzi.
Cel mai recent cod de eroare pe care îl am este f6175cc7cac748d594ccaf3e81532570

 


Re: Noul forum - sugestii si reclamatii Costin

Ok, merci, o sa verific.

 


Re: Noul forum - sugestii si reclamatii zapacitu

Am dat click pe "Vezi Subiectele Proprii" si...
A intervenit o eroare.

ID: 8d423b025ed04da2bdd35228b7d9af04

si din nou
A intervenit o eroare.

ID: ce2a6676838a4a5195da4e4bdd40e367

din nou, fara adblocker (am vazut ca blocheaza ceva, desi nu e reclama)
A intervenit o eroare.

ID: b944ff6d04f1402e8dece6d8b0a8ec6f

Nu mai incerc, nu are sens.

 


Re: Noul forum - sugestii si reclamatii andrei11

A intervenit o eroare.
ID: ce7cf76568774cfcbc0bfd4beb7477c9

 


Re: Noul forum - sugestii si reclamatii Costin

Cauzele erorilor raportate mai sus au fost identificate si reparate. In plus, am remarcat multe erori in pagina de postare mesaje noi, dar nu au fost raportate inca de nimeni. Le-am reparat si pe acelea. Am mai adus cateva imbunatatiri la interfata in general.

Daca nu mai apar probleme, saptamana asta o sa mai lucrez doar la partea de utilizatori si grupuri care a ramas in urma, apoi o sa iau o pauza doua saptamani, timp in care se pot aduna mai multe sugestii si reclamatii.

 


Re: Noul forum - sugestii si reclamatii andrei11

Nu au fost raportate la mesaje noi pentru că nu s-au mai putut scrie mesaje. Dar erorile au fost multe la un moment dat.

 


Re: Noul forum - sugestii si reclamatii PTMZ

O opțiune foarte utilă de pe platforma veche ce lipsește pe cea nouă este cea de revizuire a mesajului compus când apeși butonul de trimitere, în cazul în care cineva postează un mesaj înaintea ta, în același topic în care tu compui un mesaj nou. S-ar putea să fie adăugată și aici această opțiune? Nu de alta, dar mi s-a întâmplat de 2 ori să postez mesaje la câteva secunde/minute după mesajele altor utilizatori, nefiind atenționat că a postat cineva în acel subiect în timp ce eu compuneam un alt mesaj.

 


Re: Noul forum - sugestii si reclamatii ticker

@Costin , poti adauga si Vezi subiectele proprii  •  Vezi mesajele noi pe toate paginile de pe forum. De ex, citesc un topic/subiect - dupa ce termin, cand vreau sa vad ce subiect nu am citit trebuie sa merg pe pagina principala pentru a apasa de acolounul din cele 2 search-uri de interes.

 


Re: Noul forum - sugestii si reclamatii BodoMinea

Îmi cer scuze dacă s-a mai propus, dar acum, pe seară, parcă m-a luat o durere de ochi uitându-mă la discuții pe forum și m-a lovit idee - implementarea unui mod dark (care să folosească predominant culori întunecate). Acesta s-ar putea activa și dezactiva de utilizatori printr-un buton sau să aibă opțiunea de trecere automată, cum fac Waze/Google Maps de exemplu, în funcție de ora de apus/răsărit.

 


Re: Noul forum - sugestii si reclamatii dekolor

Browserul poate detecta daca sistemul de operare "prefera" acel dark mode. De exemplu, daca eu am activat tema dark din setarile de personalizare de pe Windows, mai multe aplicatii sau chiar si site-uri vor trece pe tema respectiva.

Mai multe detalii aici: https://drafts.csswg.org/mediaqueries-5 ... lor-scheme (si un exemplu de pe stackoverflow: https://stackoverflow.com/questions/508 ... n-browsers)

 


Re: Noul forum - sugestii si reclamatii lecter

Nu-mi merge parola de pe forumul existent pe forumul nou, s-au migrat userii sau trebuie user nou?

 


Re: Noul forum - sugestii si reclamatii andrei11

:?:
Ar trebui să meargă !

 


Re: Noul forum - sugestii si reclamatii cris_m

Nu s-a modificat nimic in baza de date. In afara de username-urile care aveau diacritice, nu am auzit sa fi fost probleme. Daca iti apare un cod de eroare la login, copiaza-l si posteaza-l aici via platforma veche. (poti sa le deschizi pe amandoua in taburi diferite).

 


Go to page:  1  ... 6 7 8 9 10 11 12  ... 50
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Site-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri  • 
Choose destination

Since our 2307 forum members have written 423152 posts in 5270 topics and 515 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use