Fotografii de topConcursul foto lunar

 

Topic: Discuții diverse

30 posts, 2513 views
⚠  Forum Rules
 
Go to page:  1 2 3
 
 

📖 Pagination options
  • GPS
  • Posted:
  •  

Re: 155. Februarie 2024 GPS

ADK wrote here:
Cine înțelege ce fotografie vrea, indiferent de domeniu înseamnă că nu știe pe ce forum s-a înscris, și ar trebui dpmdv să-și găsească locul în altă parte.


Regulamentul concursului foto lunar

1. Concursul foto se desfasoara lunar si nu este tematic

 


  • ADK
  • Posted:
  •  

Re: 155. Februarie 2024 ADK

"Nu este tematic" într-adevăr cum indică regulamentul, adică nu se referă doar la mijloace de transport (deși acesta este scopul principal al forumului, și se subînțelege pe ce ne focusăm în general), însă prin asta putem înțelege că fiecare poate veni cu te miri ce, unde spre exemplu pe lângă pozele cu trenuri, troleibuze sau tramvaie, eu vin cu ulița, și ar fi într-un fel haios s-o văd câștigătoare și pe coverul paginii asociației pentru o lună mai ales că nu prea are ce să ofere nemaipomenit.

Totodată, se subînțelege că poți veni cu fotografii de la parade retro, cu un centru vechi, cu ceva frumos în orice caz, atâta timp cât este implicată și (eventual) editarea artistică, ca să-și merite locul la concurs. Pot vota oricând un pod din Londra, dacă îmi place, dar nu cred că aș vota interiorul unui supermarket, vreo groapă de gunoi sau parchetul din casa cuiva, dacă tot nu-i tematic și teoretic poți prezenta aproape orice.

 


Go to page:  1 2 3
 
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Concursul foto lunar  • 
Choose destination

Since our 2302 forum members have written 422691 posts in 5266 topics and 515 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use