Despre asociație și site-urile metrouusor.comSite-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri

 

Topic: Mutarea site-urilor "Metrou Ușor" în cloud - sugestii și reclamații

144 posts, 13648 views
 
Go to page:  1  ... 4 5 6 7 8 9 10 11
 
 

📖 Pagination options
Re: Mutarea site-urilor "Metrou Ușor" în cloud - sugestii și reclamații cris_m

Eroare la preview mesaj: fd5e1fd2973c4c428a6508a9912b11a7

 


Re: Mutarea site-urilor "Metrou Ușor" în cloud - sugestii și reclamații alexandru_gr

Acum câteva secunde

f098645137db436396acb90e88316aea

 


Re: Mutarea site-urilor "Metrou Ușor" în cloud - sugestii și reclamații dekolor

In momentul asta forumul merge foarte bine, orice pagina se incarca instant.

 


Re: Mutarea site-urilor "Metrou Ușor" în cloud - sugestii și reclamații subway guru

La mine e cu toane, ba asa, ba asa…

 



  • ADK
  • Posted:
  •  

Re: Mutarea site-urilor "Metrou Ușor" în cloud - sugestii și reclamații ADK

Când să pun o poză la topicul autobuzelor din Vaslui: 6575493333fe41daafdfda4f8ec3ab40

 


Re: Mutarea site-urilor "Metrou Ușor" în cloud - sugestii și reclamații WT_fan06

Astăzi n-am reușit să accesez mai mult de 3 pagini ale forumului fără să-mi pierd răbdarea. Merge în ultimul hal...

 


Re: Mutarea site-urilor "Metrou Ușor" în cloud - sugestii și reclamații Costin

@ADK, aia e o eroare cam ciudata, o sa necesite mai multa atentie. In orice caz, nu este legata de mutare.

@WT_fan06 si acum? In ultimele 30 de minute forumul raspunde sub 2 secunde (din statistici, durata medie de 1.96 secunde), si empiric se simte ca merge chiar bine.

 


Re: Mutarea site-urilor "Metrou Ușor" în cloud - sugestii și reclamații cris_m

Da si eu mi-am cam pierdut rabdarea astazi, dar am reusit sa fac ceea ce mi-am propus. Are momente si momente oricum.

 


Re: Mutarea site-urilor "Metrou Ușor" în cloud - sugestii și reclamații zapacitu

Costin wrote here:
@ADK, aia e o eroare cam ciudata, o sa necesite mai multa atentie. In orice caz, nu este legata de mutare.

@WT_fan06 si acum? In ultimele 30 de minute forumul raspunde sub 2 secunde (din statistici, durata medie de 1.96 secunde), si empiric se simte ca merge chiar bine.

Sa deschid topicul si sa raspund acun... 5-7 secunde load time. E deprimant sa stai asa dupa load time in 2023. Si asta de la cineva care a folosit 286 si a printat contracte pe matriciala.

 


Re: Mutarea site-urilor "Metrou Ușor" în cloud - sugestii și reclamații Albert

Acum de exemplu iar nu merge bine. Durează foarte mult sa intri intr-un topic, sa accesezi “mesaje noi” sau sa te întorci la pagina principala.

LE:
La 2 min de la acest mesaj, forumul merge fantastic. Deci are momente și momente.

 


  • Utilizator anonim 2
  • Posted:
  •  

Re: Mutarea site-urilor "Metrou Ușor" în cloud - sugestii și reclamații Utilizator anonim 2

Acum se screme sa trimita ceva la Google Analytics.
Nici o masa fara peste oceanic, nici un site fara Google Analytics, sa isi bage ei coada peste tot!

GAN.jpg (473.08 KB; downloaded 1016 times)

 


Re: Mutarea site-urilor "Metrou Ușor" în cloud - sugestii și reclamații zapacitu

Eu am blocate toate analytics-urile astea si tot ca ochii in capu mortului de misca. Acces la un subforum din homepage = 11 secunde. Deschis pagina asta = 6. Post-new s-a incarcat instant. Oricum e foarte lent.

 


Re: Mutarea site-urilor "Metrou Ușor" în cloud - sugestii și reclamații Costin

Ieri si azi am implementat unele modificari. Ma astept ca experienta, in general, sa se imbunatateasca, iar numartul erorilor sa fie redus considerabil. In continuare, e nevoie sa treaca cateva zile ca sa adun suficiente informatii pentru orice alte probleme ar aparea.

 


Go to page:  1  ... 4 5 6 7 8 9 10 11
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Site-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri  • 
Choose destination

Since our 2298 forum members have written 422416 posts in 5262 topics and 515 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use