Zona metropolitană BucureștiLucrări de modernizare și extindere a infrastructuriiLucrări finalizate începând cu anul 2006Pasajul Suprateran Basarab (INAUGURAT 18.06.2011)

 

Topic: Discutii pe baza lucrarilor si proiectului (Partea 3)

1420 posts, 282708 views
 
Go to page:  1  ... 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102
 
 

📖 Pagination options
Re: Discutii pe baza lucrarilor si proiectului (Partea 3) mindmasster

Hai ma Mariane nu ne mai tine pe jar atata . Zi ceva de bine

 


Re: Discutii pe baza lucrarilor si proiectului (Partea 3) Dominatrix

mindmasster wrote:
Hai ma Mariane nu ne mai tine pe jar atata.
Cat o sa ai si tu serviciu, o sa intelegi de ce e asa sadic.  :twisted: Mai pe ocolite, s-a spus destul de clar cand se deschide. Chiar nu vad unde e marele mister si de ce trebuie umplute N'spe pagini de forum pe tema asta.

 


Re: Discutii pe baza lucrarilor si proiectului (Partea 3) mindmasster

Dominatrix wrote:
mindmasster wrote:
Hai ma Mariane nu ne mai tine pe jar atata.
Cat o sa ai si tu serviciu, o sa intelegi de ce e asa sadic.  :twisted: Mai pe ocolite, s-a spus destul de clar cand se deschide. Chiar nu vad unde e marele mister si de ce trebuie umplute N'spe pagini de forum pe tema asta.


Am uitat ca dezlegi mistere . Scuzele mele in scris pentru tine . Sa-mi spui si in cate exemplare. " Scuze da nu m-am putut abtine"

 


Re: Discutii pe baza lucrarilor si proiectului (Partea 3) Dominatrix

N-ai de ce sa imi ceri mie scuze pentru ca nu eu o sa fac pe aici curatenie cand se deschide pasajul. :twisted: Asa ca ramanem prieteni.  ;) Dar n-ar fi rau sa mai si gandim putin inainte sa apasam pe taste. Nu de alta, dar aici e forum, nu chat.

 


Re: Discutii pe baza lucrarilor si proiectului (Partea 3) Geronte

La cum se lucra acum 20 min când am trecut pe la grozavesti sigur duminica se deschide circulația... părerea mea.

 


Re: Discutii pe baza lucrarilor si proiectului (Partea 3) shoppy

Si eu ieri ma uitam la acele postere si nu-mi venea sa cred, poster frumos, clar, aerisit, sigla primariei, fara numele vreunui primar sau partid, deci se poate...
Ornamentul acela pus pe arcul podului insa nu arata prea bine, parca jumatate deja picase si il batea vantul, sau chiar atunci il montau...

 


Re: Discutii pe baza lucrarilor si proiectului (Partea 3) turby

Cum insa caile de acces la statia de pe pod nu sunt finalizate, vreau sa va rog pe cei care aveti aceasta posibilitate, sa ne tineti la curent si cu evolutia acestor lucrari. Deja daca mai apar si niste poze, as fi recunoscator! Multumesc!

 


  • Utilizator anonim
  • Posted:
  •  

Re: Discutii pe baza lucrarilor si proiectului (Partea 3) Utilizator anonim

Pasajul Basarab se deschide, de sâmbătă

Primarul Capitalei, Sorin Oprescu, a anunţat, vineri, că traficul pe Podul Basarab se va deschide, de sâmbătă, pentru pietoni, în timp ce vehiculele vor avea liber la drum începând de duminică, de la ora 6:00.

 


Re: Discutii pe baza lucrarilor si proiectului (Partea 3) Serban

Maine de la cat se deschide? ca as vrea sa plec si la mare

 



Re: Discutii pe baza lucrarilor si proiectului (Partea 3) ViitorulPrimar

Maine? Imi i-au aparatul sa fac poze.Cine vine?:)

 


Re: Discutii pe baza lucrarilor si proiectului (Partea 3) GeoAtreides

Deja pasajul a devenit landmark:
http://i.imgur.com/Cs8Iu.jpg

(graffiti pe un calcan de pe Strada Arthur Verona, dupa evenimentul Street delivery)

 


Re: Discutii pe baza lucrarilor si proiectului (Partea 3) elloyy

deci maine la 10:01 eu si cu nadia suntem pe pasaj
nadia fiind bicla mea, deh :D

 


Re: Discutii pe baza lucrarilor si proiectului (Partea 3) subway guru

GeoAtreides wrote:
Deja pasajul a devenit landmark:
http://i.imgur.com/Cs8Iu.jpg

(graffiti pe un calcan de pe Strada Arthur Verona, dupa evenimentul Street delivery)
Cs8Iu.jpg (110.75 KB; downloaded 3401 times)

 


Go to page:  1  ... 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Pasajul Suprateran Basarab (INAUGURAT 18.06.2011)  • 
Choose destination

Since our 2301 forum members have written 422651 posts in 5266 topics and 515 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use