Zona metropolitană BucureștiLucrări de modernizare și extindere a infrastructuriiLucrări finalizate începând cu anul 2006Pasajul Suprateran Basarab (INAUGURAT 18.06.2011)

 

Topic: Discutii pe baza lucrarilor si proiectului (Partea 3)

1420 posts, 281871 views
 
Go to page:  1  ... 96 97 98 99 100 101 102
 
 

📖 Pagination options

Re: Discutii pe baza lucrarilor si proiectului (Partea 3) misterr

dj_exemplar wrote:
andrei11 wrote:
Propun lui Marian inchiderea acestui topic in jurul orei 24,00 si deschiderea altuia -Impresii si comentarii dupa deschidere.  E doar o idee, nu neaparat cea mai buna.


stai asa sa faca 100 de pagini :lol:  :lol:

Dacă se închide în seara asta topicul, așa cum a propus #andrei11 (a ajuns la 100 de pagini!), trebuie să mulțumim celor care au făcut posibil acest maraton și au contribuit aici cu informații și imagini - Utilizator anonim (creatorul saitului), subway guru și toți ceilalți.
La mai multe asemenea lucrări!
Numai bine!

 


Re: Discutii pe baza lucrarilor si proiectului (Partea 3) alex1968

Multumim mult si pentru ca ne-ati tinut in priza!

 


Re: Discutii pe baza lucrarilor si proiectului (Partea 3) alex1968

Si cat mai multe zile ca asta: sa urmeze Podul Ciurel, Mihai Bravu, Pipera-Barbu Vacarescu (asta va fi primul probabil), Doamna Ghica-Chisinau, Piata Sudului in urmatorii 2 ani. "Impossible Dream" ?

 


Re: Discutii pe baza lucrarilor si proiectului (Partea 3) andrei11

Colega, ai gresit, au fost aproximativ 370 pagini de comentarii, nu 100.

 


Re: Discutii pe baza lucrarilor si proiectului (Partea 3) DanCld

N-o sa i-o iert niciodata lu' Oprescu pe asta cu amanarea deschiderii pasajului cu 1 sau chiar 2 saptamani  :|  Asa doar o sa-l rog pe taximetrist sa ma duca peste pasaj de la 8P pana acasa; asta cand o sa ma intorc...

 


Re: Discutii pe baza lucrarilor si proiectului (Partea 3) shoppy

Pe Podul Grozavesti se instalau boxe iar de pilonii Pasajului Basarab atarna un steag romanesc gigant, gen Arcul de Triumf, va roooog, sa-mi spuna cineva ca o sa fie si artificii... :mrgreen:

 


Re: Discutii pe baza lucrarilor si proiectului (Partea 3) catalinm

DanCld wrote:
N-o sa i-o iert niciodata lu' Oprescu pe asta cu amanarea deschiderii pasajului cu 1 sau chiar 2 saptamani  :|  

sunt alaturi de tine.

 


Re: Discutii pe baza lucrarilor si proiectului (Partea 3) andrei11

Fara geamurile de la statie montate nu aveau cum sa dea drumul la Pasaj. Nu e Oprescu de vina la faza asta.

 


Re: Discutii pe baza lucrarilor si proiectului (Partea 3) subway guru

Sus inima!
si petrecere frumoasa tuturor maine...
DSC02961.jpg (96.01 KB; downloaded 3826 times)

 


Re: Discutii pe baza lucrarilor si proiectului (Partea 3) George

Sus inima, Romani!  :D
Suna bine!

 


Re: Discutii pe baza lucrarilor si proiectului (Partea 3) misterr

#subway guru, am văzut că mi-ai trimis mesaj privat, dar din păcate mesageria nu mai funcționează (nu se mai pot citi mesajele). Am semnalat deja aici de două săptămîni, dar degeaba, forumul pare să meargă pe pilot automat. Pînă se rezolvă, îmi poți scrie pe dorin.alex at gmail.com.

 


Re: Discutii pe baza lucrarilor si proiectului (Partea 3) ByOnu

catalinm wrote:
DanCld wrote:
N-o sa i-o iert niciodata lu' Oprescu pe asta cu amanarea deschiderii pasajului cu 1 sau chiar 2 saptamani  :|  

sunt alaturi de tine.


Asta-i la caterinca nu? :|
Daca e pe bune, va intreb: pe cei care amana de 10 ani autostrada X si linia de metrou Y nu sunteti suparati? :shock:  :?

 


Re: Discutii pe baza lucrarilor si proiectului (Partea 3) larus

turby wrote:
Cum ne recunoastem pe Pasaj? O banderola alba prinsa pe brat?


Am mai propus acum o saptamana: sa purtam fiecare o sapca cu cosorogul intors la spate.
Asta deoarece toata lumea are o sapca in casa si apoi maine va fi soare si 30 de grade.

 


Go to page:  1  ... 96 97 98 99 100 101 102
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Pasajul Suprateran Basarab (INAUGURAT 18.06.2011)  • 
Choose destination

Since our 2297 forum members have written 422401 posts in 5262 topics and 515 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use