Despre asociație și site-urile metrouusor.comSite-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri

 

Topic: Dialog cu administrația

2231 posts, 450875 views
 
Go to page:  1  ... 152 153 154 155 156 157 158 159 160
 
 

📖 Pagination options

Re: Dialog cu administrația TTony2829

Poate fi redenumit acest topic în "Linia Verde: Autobuzele SOR EBN 9,5" deoarece nu sunt ale Transmixt, sunt ale Primăriei Bistrița? Mulțumesc.

 


Re: Dialog cu administrația PTMZ

Am rezolvat, dar nu e nevoie să se menționeze "Linia verde" în titlu, așa că am șters "ale Transmixt".

 


Probleme forum? Luca M.

Nu apare nimic la niciun subiect.
IMG_3437.png (370.95 KB; downloaded 1374 times)
IMG_3438.png (372.12 KB; downloaded 1374 times)

 


Re: Probleme forum? satanistu

Nici mie nu imi apare.

Partea interesanta e ca acum totul se incarca foarte repede - chit ca nu mai are ce sa se incarce :)))

 


Re: Probleme forum? Costin

Au fost niste probleme, intr-adevar, iar topicele au disparut (in cea mai mare parte). Acum ar trebui sa fie totul ok. Daca vedeti ca lipseste ceva, sau nu e in regula, raportati aici.

Multumesc pentru intelegere si scuze pentru deranj!

 


Re: Dialog cu administrația mn_photography

La fel am pățit și eu, dar după ce au revenit, apăreau toate ca fiind citite.

 


Re: Dialog cu administrația Luca M.

La mine inca apar majoritatea ca fiind citite… desi nu le-am citit pe toate.

 


Re: Dialog cu administrația Costin

Din pacate, asta cu subiectele citite cred ca ramane asa cum este acum.

 


Re: Dialog cu administrația bgd70

Doresc sa propun adaugarea unui buton de "Like" la fiecare mesaj postat pe forum (asemanator cum este pe forumul Softpedia, vezi atasament). Il vad util atunci cand se aduce o informatie utila sau o imagine interesanta, postarea sa poata fi apreciata. Astfel, initiatorul postarii va stii ca mesajul a fost folositor si pe viitor sa aduca informatii asemanatoare.

De asemenea, ar putea sa reprezinte si un criteriu de luat in calcul la promovarea in rang.
sugestie_feature.png (12.21 KB; downloaded 1024 times)

 


Re: Dialog cu administrația Costin

Nu prea sunt un fan al ideii, ma tem sa nu promoveze o falsa idee de competitie pentru... nimic. O sa o dezbatem in echipa (din nou, ideea apare periodic pe forum), insa prima mea impresie e ca mai bine nu...

 


Re: Dialog cu administrația subway guru

Nici eu nu susțin așa ceva, e o idee foarte proasta ce deschide larg poarta unor cretinisme!
:headbash:

 


Re: Dialog cu administrația bgd70

Inteleg ca nu e o idee pe placul tuturor dar sa zici ca "e o idee foarte proasta" e exagerat. De exemplu, postarea aceasta despre baterii mie mi s-a parut utila si as vrea sa mai vad de genul acesta din partea celor care urmaresc mai indeaproape evolutia tehnologiilor. Parerea mea este ca e comod/rapid sa "apreciez" printr-un buton postarea decat sa scriu fizic un comentariu. Dar nu e un capat de lume daca nu se va implementa. :)

 


Re: Dialog cu administrația subway guru

Sigur ca lenea e cucoana mare!
:rofl:
Când exprimi o opțiune trebuie să exprimi și o rațiune!

:mrgreen:

 


Go to page:  1  ... 152 153 154 155 156 157 158 159 160
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Site-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri  • 
Choose destination

Since our 2296 forum members have written 422349 posts in 5262 topics and 515 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use