MetrouLucrări de modernizare și extindere a infrastructurii pentru metrouM5 Drumul Taberei - Eroilor - Iancului - PantelimonM5 • Tronsonul Drumul Taberei - Eroilor • Lucrări în 2011-2020

 

Topic: Discutii - Lucrari statia Romancierilor

517 posts, 202698 views
⚠  Forum Rules
 
Go to page:  1 2 3 4 5 6 7  ... 37
 
 

📖 Pagination options
Re: Discutii - Lucrari statia Romancierilor WAYNEN

Mai puneti poze noi la Romancierilor?

 


Re: Discutii - Lucrari statia Romancierilor subway guru

PM 6167mp din 16242 = 38%

 


Re: Discutii - Lucrari statia Romancierilor autob368

PM aproximativ 8200 mp, adica s-a trecut ieri (26.07) de 50%. Ieri s-a turnat peretele cu numarul 71. Dupa estimarea inginerului sef din partea constructorului, in maxim o luna si jumatate se termina PM de la Romancierilor.  :P
Bravo, felicitari Astaldi pentru rapiditatea in executie si constiinciozitate.  :)

 


Re: Discutii - Lucrari statia Romancierilor subway guru

Pm 7475mp din 16242 = 46%

P.S.
Anuntam 52% ca la referendum si in realitate iese 46%... :lol:  :lol:  :lol:

 



Re: Discutii - Lucrari statia Romancierilor autob368

Eu am spus ce informatii am primit de la inginerul care se ocupa de statia Romancierilor. Eu nu aveam de unde sa stiu situatia exacta de la acel moment  :!:  Pe cine sa cred  :?:  Ca am indoieli in privinta mesajului anterior  :!:  Asta inseamna ca si la Astaldi se minte ca la referendum - pe un anumit post tv al unei aliante se anuntau scoruri mai mari decat in realitate (B.E.C.). :lol:  :lol:  :lol:

 


Re: Discutii - Lucrari statia Romancierilor subway guru

Nu trebuie sa te simti 'incriminat' in vre-un fel, ai dat doar o informatie 'pe surse' neverificata si 'neverificabila' de catre un out-sider...nu-i bai...dar intre 'surse' si 'realitate' trebuie sa crezi doar ce zice B.E.C = 'B'eneficiarul r'E'prezentat de 'C'onsultant (adica rezultatele 'oficiale', ce nu prezinta nici-o 'indoiala' si nici-un 'partizanat')... :ugeek: doar realitatea 'cruda'... ;)
Pe ansamblu la Romancierilor lucrarile merg bine, nu sunt motive de ingrijorare...si e singurul lucru ce conteaza... :mrgreen:

P.S.
te rog sa pui in continuare orice informatie capeti de la 'santieristi', dupa care vedem impreuna cat e real si cat e 'laudarosenie'... :lol:

 


Re: Discutii - Lucrari statia Romancierilor subway guru

Ei, hai ca s-a trecut 'pragul'...
PM 8441mp / 16242 = 52%

 



Re: Discutii - Lucrari statia Romancierilor subway guru

PM 10076mp/16242=62%

 


Re: Discutii - Lucrari statia Romancierilor subway guru

Ora 18+ Incident serios la magistrala de gaz...+incendiu...ceva reporteri 'on-line'?

 



Re: Discutii - Lucrari statia Romancierilor subway guru

Eu am refeream daca e unul 'de-ai nostri', nu tonomate...

 


Re: Discutii - Lucrari statia Romancierilor aztec

Sunt la munca...
Si vad stirea simultan pe 4 canale din 5 de stiri.

 


Go to page:  1 2 3 4 5 6 7  ... 37
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: M5 • Tronsonul Drumul Taberei - Eroilor • Lucrări în 2011-2020  • 
Choose destination

Since our 2297 forum members have written 422377 posts in 5262 topics and 515 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use