MetrouLucrări de modernizare și extindere a infrastructurii pentru metrouM5 Drumul Taberei - Eroilor - Iancului - PantelimonM5 • Tronsonul Drumul Taberei - Eroilor • Lucrări în 2011-2020

 

Topic: Interstația Valea Argesul- PSS Drumul Taberei (Râul Doamnei)

122 posts, 49982 views
⚠  Forum Rules
 
Go to page:  1  ... 3 4 5 6 7 8 9
 
 

📖 Pagination options

Re: Interstația Brâncuși - PSS Drumul Taberei (Râul Doamnei) zapacitu

...si va mai tot iei! Insa numai odata e prima data!

 


Re: Interstația Brâncuși - PSS Drumul Taberei (Râul Doamnei) subway guru

Laur, eu zic...sa bagi ora de vara!
:)

 


Re: Interstația Brâncuși - PSS Drumul Taberei (Râul Doamnei) laur_visan

Multumesc frumos,Subwayguru,pt tot.Maine sper sa ne intalnim mai multi de pe forum si o sa incerc sa intru si langa gard la PSS ,in interiorul santierului,poate gasesc putina bunavointa.

 



Re: Interstația Brâncuși - PSS Drumul Taberei (Râul Doamnei) laur_visan

Dar nu este vorba de a taia cineva bilete.Eu doar consider acest moment,unul foarte important in istoria Bucurestiului.Putem doar sa spunem:Primul TBM a ajuns la unul din capetele magistralei 5 de metrou,prima magistrala inceputa in Bucuresti dupa 21 de ani(2011).E suna frumos.Si daca tot vorbim in mediul virtual,poate unii dintre noi ne si intalnim.Sa stiti ca am observat si pe alte forumuri mari,de exemplu la o inaugurare de autostrada sau o colaborare pt un set de poze se intalnesc cei de pe forum.

 




Re: Interstația Brâncuși - PSS Drumul Taberei (Râul Doamnei) laur_visan

In acest moment isi face aparitia Filofteia!!!!

 


Re: Interstația Brâncuși - PSS Drumul Taberei (Râul Doamnei) survola

Împreună cu @laur_visan, am tremurat puțin, dar am surprins terminarea tunelului dinspre Eroilor.
Imagini puțin mai târziu ;-)

 


Re: Interstația Brâncuși - PSS Drumul Taberei (Râul Doamnei) laur_visan

Pe aceasta cale felicit tunelisti pt treaba buna facuta.Si inca o data salutari pt colegul @Survola pe care l-am cunoscut si cu care mi-a facut o deosebita placere sa stau de vorba!!!

 




Re: Interstația Brâncuși - PSS Drumul Taberei (Râul Doamnei) survola

A doua cartita cand iese din tunel?

 


Go to page:  1  ... 3 4 5 6 7 8 9
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: M5 • Tronsonul Drumul Taberei - Eroilor • Lucrări în 2011-2020  • 
Choose destination

Since our 2297 forum members have written 422379 posts in 5262 topics and 515 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use