Zona metropolitană BucureștiTotul despre București

 

Topic: Centru de vaccinare în Piața Constituției - Mercedes-Benz Citaro Euro 4 #6210

8 posts, 2171 views
Centru de vaccinare în Piața Constituției - Mercedes-Benz Citaro Euro 4 #6210 Dragos31

Dupa cum s-a discutat aici --> https://forum.metrouusor.com/ViewTopic?p ... ByPostId, autobuzul Mercedes-Benz Citaro Euro 4 cu numarul de parc 6210 de la Autobaza Nordului a fost ''transformat'' in centru de vaccinare in Piata Constitutiei, urmand ca de azi (29 Aprilie 2021) sa aiba loc primele imunizari.

Cateva fotografii cu autobuzul si 5 dintre cele 6 placute de statie montate in piata pentru a delimita diferitele zone in care oamenii vor astepta.








































 


Re: Centru de vaccinare în Piața Constituției - Mercedes-Benz Citaro Euro 4 #6210 Puss in Boots

Ce nu inteleg eu cu aceste drive in si drive through e cum faci rapelul. Mai dai o tura peste x saptamani? Acelasi loc aceiasi oameni sau cum?

 


Re: Centru de vaccinare în Piața Constituției - Mercedes-Benz Citaro Euro 4 #6210 aztec

Probabil programare in platforma.
Principiul e sa "te agate" cumva...

 


  • Tom
  • Posted:
  •  

Re: Centru de vaccinare în Piața Constituției - Mercedes-Benz Citaro Euro 4 #6210 Tom

Probabil de aia au scris Milano, Barcelona, ca să atragă clienți care să pună botul. Societatea Spectacolului.
Pentru că s'a discutat la un moment dat ce autobuz era mai potrivit, aș spune că 4661, dacă îi mai mergea aerul condiționat, iar dacă nu, puneau altul. Nu-i ducea nimeni lipsa la traseu. :twisted:
Mă opresc aici. Capul de linie e pentru mine mai departe de piața aceasta. Dar ca idee, aranjamentul e cât se poate de "chici" (kitsch). :evil:
Edit (știu că din nou): Oare când vedem pe bune linii și stații în fața Casei Poporului sau măcar pe bulevardul în cauză :?:

 



  • Tom
  • Posted:
  •  

Re: Centru de vaccinare în Piața Constituției - Mercedes-Benz Citaro Euro 4 #6210 Tom

Ceea ce reprezintă reclamă pe față. Absolut penibil.

 


Re: Centru de vaccinare în Piața Constituției - Mercedes-Benz Citaro Euro 4 #6210 andrei11

Da sensibili am devenit la reclame ! Ne ferim ca dracu de tămâie  să facem reclamă / să criticăm. Noi dăm numai informația.
Pe o platformă din social media a fost criticat un hipermarket din Constanța că vinde ouă expirate. Doamne ferește să pronunțăm numele rețelei și a magazinului.

 


Re: Centru de vaccinare în Piața Constituției - Mercedes-Benz Citaro Euro 4 #6210 subway guru

Denumirea comerciala a vaccinului Pfizer e alta si i-a pus in mare incurcatura pe soferi.
Productivitatea vaccinarii la drive e pe sfert fata de centrele de vaccinare clasice!

 


Home page  • 
Parent forum: Totul despre București  • 
Choose destination

Since our 2292 forum members have written 421603 posts in 5252 topics and 514 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use