De toate pentru toțiComunitatea Metrou Ușor

 

Topic: Despre Serviciile Patriei Noastre

313 posts, 92087 views
 
Go to page:  1  ... 17 18 19 20 21 22 23
 
 

📖 Pagination options
Re: Despre Serviciile Patriei Noastre Gabi23

Dr2005 wrote:
Întreruperi azi:
8 -> 9:30
9:35 -> 11:55
12:19 -> 12:20
12:28 -> 12:29
13:29 - întrerupere de 5 secunde

WTF  :shock:  :shock:  :shock:
Se duce   :evil: toata aparatura electrocasnica  :shock:. Ai grija sa lasi in priza doar ce folosesti...

 


  • Dr2005
  • Posted:
  •  

Re: Despre Serviciile Patriei Noastre Dr2005

Sursa calculatorului rezistă :), frigiderul la fel. Spre binele lor, sper ca şi frigiderul celor de la Enel să reziste, că deja dă pe afară după ziua asta. Mai rămâne ca acum când plec să rămân în lift şi să nu mai ajung deloc la facultate.

 


  • Utilizator anonim
  • Posted:
  •  

Re: Despre Serviciile Patriei Noastre Utilizator anonim

Iti iei un UPS cu 2-3 acumulatori calumea si rezolvi problema.

 


Re: Despre Serviciile Patriei Noastre autob368

Si eu m-am bucurat de serviciile Enel (deserviciile mai bine zis) acum o saptamana (marti sau miercuri) cand toata zona cuprinsa intre str. Raul Doamnei, Prelungirea Ghencea, Valea Oltului, Valea Argesului nu a beneficiat de energie electrica de la ora 20.30 la 23.00  :evil: Asa ca din cauza lucrarilor la M5 viata in Drumul Taberei e tot mai grea... RECOMANDARE: fugiti din cartier cat mai puteti si unde puteti (eu din pacate sunt captiv, toata familia mea sta in cartier  :(  ). M-am saturat de servicii de kko si de nebunia numita M5...

 


Re: Despre Serviciile Patriei Noastre shoppy

S-a intamplat si in sectorul 1 ce nu s-a mai intamplat demult, azinoapte pana de curent intre 11 si 12 pe Mihalache, sensul spre centru, cu tot cu iluminatul bulevardului, tramvaiele nu au fost afectate, a fost foarte educativ, am stat o ora pe balcon luminand masina cu lanterna de la telefon sa nu atenteze careva la oglinzi ca la ultima pana (bine, atunci era doar iluminatul), pilitie pe strada canci, bine ca au fost vreo 3 ambulante care au mai luminat cu girofarurile.

 


Go to page:  1  ... 17 18 19 20 21 22 23
 
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Comunitatea Metrou Ușor  • 
Choose destination

Since our 2289 forum members have written 421377 posts in 5248 topics and 514 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use