Totul despre transporturi şi infrastructura adiacentăAspecte diverse din transporturi şi infrastructură

 

Topic: Despre biciclete și infrastructura velo

547 posts, 146321 views
 
Go to page:  1 2 3 4 5 6 7  ... 40
 
 

📖 Pagination options
Re: Despre biciclete shoppy

Calendar evenimente MTB 2011
http://www.mbike.ro/images/Calendar.pdf

Prima Evadara : T minus 7 weeks and counting  8-)

 


Re: Despre biciclete macheta218

Salutare .As vrea si eu sa particip la prima evadare ,unde ma pot inscrie? Multumesc anticipat.

 


  • Dr2005
  • Posted:
  •  

Re: Despre biciclete Dr2005

Cu #7446 în faţă... ce vremuri  :cry:

 


Re: Despre biciclete shoppy

Ai www.primaevadare.ro dar vad ca nu au aparut inscrierile.

 


Re: Despre biciclete macheta218

Multumesc mult shoppy.

 


Re: Despre biciclete Aron

Ce as participa si eu anul asta, dar am ramas fara bicla, daca ar fi cineva atat de bun sa faca o donatie mie cu o bicicleta :lol:  :lol: , v-as plati dar in rate, 25 de lei pe sapt...ca sunt elev si inca nu muncesc banii ii strang din ce imi da tata...deci daca se ofera cineva, abia astept sa-l aud :D  :D  Sunt la fel de pasionat ca oricare altul, vara nu pot sta 2 ore fara sa ma plimb pe bicicleta, am facut vara trecuta in jur de 500km :D  :D

 


Re: Despre biciclete shoppy

Studiaza site-urile organizatorilor, exista concursuri la care vin la start diverse magazine de unde se poate inchiria bicicleta pentru concursul respectiv.

 


Re: Despre biciclete Aron

shoppy wrote:
Studiaza site-urile organizatorilor, exista concursuri la care vin la start diverse magazine de unde se poate inchiria bicicleta pentru concursul respectiv.

ar fi o idee dar as vrea sa am si eu pe ce sa ma plimb vara asta, ca cu aer conditionat sau nu, eimposibil sa mergi cu RATB vara :D  :D

 


Re: Despre biciclete Aron

oare care ar fi sansa sa-mi dea o bicicleta, pe care o platesc pana pe 15 iunie, ca atunci se termina scoala si numai imi da tata bani de mancare :lol:  :lol: , din 564 de useri, din care scadem hai sa zicem 200-250, ca sunt din alta oras inafara de Bucuresti, si chiar din alta tara....
dati-mi un procent va rog :D  :D , eu zic ca 20%, macar sunt optimist

 


  • Dr2005
  • Posted:
  •  

Re: Despre biciclete Dr2005

Păi noi n-avem biciclete nici pentru noi... noroc că studenţii de la Poli pot lua biciclete gratuit de luni până vineri între 9 şi 16:30.

 


Re: Despre biciclete Aron

Dr2005 wrote:
Păi noi n-avem biciclete nici pentru noi... noroc că studenţii de la Poli pot lua biciclete gratuit de luni până vineri între 9 şi 16:30.

:lol:  :lol:  o ducem bine inseamna......eh de ar fi si la noi ca la poli, da avem biciclete inchiriate care sunt destul pe bunicele DOAR pentru o plimbare prin parc, in niciun caz sa ies cu ea prin oras :D  :D ....oricum, sti cum e aia, speranta moare ultima :mrgreen:  :mrgreen:

 


Re: Despre biciclete bercenicity

Sambata asta (16 apr) tura de recunoastere: http://primaevadare.ro/2011/04/11/recun ... cializare/

 


Re: Despre biciclete Razvan Mihai

Urmeaza sa imi schimb actuala bicicleta cu alta, cred ca 10 ani ii ajung

 


Re: Despre biciclete lecter

@dj_exemplar, de ce nu incerci programul I Love Velo al lui Raiffeisen? Gratis pt. oricine din cate stiu...

 


Go to page:  1 2 3 4 5 6 7  ... 40
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Aspecte diverse din transporturi şi infrastructură  • 
Choose destination

Since our 2296 forum members have written 422367 posts in 5262 topics and 515 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use